O firmie


Jesteśmy firmą, działającą ponad 25 lat na rynku. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą produktów spożywczych. Należymy do największych polskich producentów i dystrybutorów ryżu (białego, parboiled, brązowego i basmati), kaszy (jęczmiennej i gryczanej), grochu, fasoli i płatków. Współpracujemy z największymi sieciami handlowymi, dostarczając zarówno produkty Cenos jak i produkty w markach własnych sieci.

Staramy się uatrakcyjniać naszą ofertę asortymentową, inwestujemy w nowoczesny sprzęt, a także w nieustanny rozwój naszych pracowników. W procesie produkcji dokładamy wszelkich starań aby wszystkie nasze produkty spełniały najwyższe standardy jakości.

Cały proces produkcji odbywa się pod kontrolą naszego laboratorium, zgodnie z międzynarodowymi standardami jakości, bo naszą misją jest szczególna dbałość o Klienta. Gwarantujemy najwyższą jakość wyrobów oraz atrakcyjną ofertę asortymentową i cenową.Cenos Sp. z o.o. należy do Grupy Kapitałowej, w skład której wchodzi następujący brand: o`Sole – www.osole.pl